DLA KOGO?

Trening dla dwóch osób potrzebujących aktywności fizycznej. Dla mamy z dzieckiem, przyjaciół, małżeństwa – zabierz na trening kogo tylko chcesz.

JAK DZIAŁA?

Trening dostosowany do Waszych celów i potrzeb. Wzmacnia, wyszczupla, usprawnia, a wszystko to we wspaniałej przyjacielskiej atmosferze.

GDZIE?

W Łodzi i okolicach. U Ciebie, u przyjaciela, w Twoim ulubionym parku czy moim małym studio – miejsce ustalimy wspólnie, by było najlepiej dla Was.

Postanawiasz zacząć ćwiczyć, bo chcesz schudnąć, nabrać mięśni, a może poprawić swoją kondycję i sprawność. Kupujesz karnet na siłownię z zamiarem chodzenia na treningi kilka razy w tygodniu. Na początku wszystko idzie zgodnie z planem, ale z czasem Twoja motywacja siada i nie masz ochoty na trening. Tak bywa z postanowieniami i mobilizacją do treningów. Często ich nie realizujemy, a motywacja szybko się ulatnia. Dobrym rozwiązaniem tego problemu jest trening w parach.

TRENING W PARACH - DOBRA FORMA WZAJEMNEJ MOTYWACJI

Zabierając ze sobą partnera lub partnerkę do ćwiczeń, zyskujesz dodatkową dawkę motywacji. Umawiasz się z kimś na wspólny trening i nawet jeśli bardzo nie masz ochoty, to nie rezygnujesz z niego. Czujesz zobowiązanie wobec drugiej osoby i nie chcesz jej zawieść.

Wielu ludzi nie lubi trenować w pojedynkę. Nie czuje się dobrze, a nawet wstydzi pójść na siłownię i odwleka rozpoczęcie swojej zmiany na wieczne „nigdy”. Warto wtedy zaproponować wspólny trening swojej koleżance, która mówiła ostatnio, że musi się wziąć za siebie czy mężowi chcącemu w końcu zbudować mięśnie. Trening we dwójkę da Wam wzajemnego energetycznego kopa do ćwiczeń i większą mobilizację. Przy okazji dobrze wpłynie na Wasze relacje i umożliwi spędzenie trochę czasu razem w pożyteczny dla Waszego organizmu i samopoczucia sposób.

Trening w parach to również wzajemne wsparcie, ale i pozytywna rywalizacja. Widząc efekty osoby towarzyszącej Ci w treningach, napędzasz się bardziej do działania lub wręcz odczuwasz demotywację brakiem efektów u siebie. Masz wtedy dwa wyjścia: spiąć się jeszcze bardziej i działać w kierunku obranego celu lub odpuścić bez walki. Pierwsze z nich sprawi, że wyjdziesz ze swojej strefy komfortu, a na końcu drogi do celu stoi wymarzona sylwetka i zdrowe sprawne ciało. Druga z opcji nie powinna Ci się przydarzyć, mając wsparcie drugiej osoby oraz moje w postaci trenera personalnego. W chwilach zwątpienia nie damy Ci zapomnieć, do czego dążysz i jaką satysfakcję będziesz mieć, gdy przełamiesz swoje słabości.

TRENING W PARACH - ŁÓDŹ

Masz już partnera lub partnerkę do wspólnych ćwiczeń? Świetnie! To już pół sukcesu. Drugie pół to zgłosić się do mnie na trening i zacząć przygodę zmieniającą Wasze życie i myślenie o aktywności fizycznej. Zrobię wszystko, aby treningi ze mną były dla Was przyjemne i zróżnicowane. Monotonia nie wchodzi w grę. Skomponuję taki plan treningowy, abyście ćwicząc, jednocześnie dobrze się bawili i czerpali z tego radość. Zyskacie więcej, niż Wam się wydaje. Poza zdrową, zgrabną sylwetką i sprawnym ciałem, otrzymacie także wspaniale spędzony czas z bliską osobą i mnóstwo pozytywnej energii.

Nie zastanawiaj się dłużej. Nie odkładaj marzeń na później. Zgłoś się do mnie już teraz i omówimy wszelkie szczegóły współpracy.