DLA KOGO?

Trening dla początkujących i średnio-zaawansowanych biegaczy przeszkodowych.

JAK DZIAŁA?

Poprawia Twoją mobilność, wytrzymałość i ogólną wydolność organizmu. Skupia się na elementach treningu występujących podczas zawodów OCR, takich jak bieganie czy chwyt.

GDZIE?

W Łodzi i okolicach. Ten trening wykonamy w moim studio przystosowanym do treningu OCR, w parku czy Twoim domu. Tam, gdzie chcesz.

TRENING OCR - BIEGI PRZESZKODOWE

Biegi przeszkodowe spośród innych biegów wyróżniają: naturalnie występujące na trasie przeszkody oraz przeszkody sztucznie utworzone przez organizatora wydarzenia. To połączenie dobrej zabawy i adrenaliny skutkuje wzrostem popularności tej aktywności fizycznej w Polsce. Coraz więcej osób bierze udział w takich zawodach. Jedni czerpią frajdę z samego biegu i pokonywania własnych słabości, inni natomiast startują, by konkurować z resztą zawodników i zakończyć bieg z jak najlepszym czasem lub ustanawiać nowe rekordy.

BIEGI OCR - DLACZEGO STAJĄ SIĘ TAK POPULARNE?

Na biegi przeszkodowe zapisuje się coraz więcej ludzi. Dlaczego tak jest? Trzeba spróbować, by to zrozumieć! To przede wszystkim fantastyczna zabawa, która da Ci możliwość sprawdzenia siebie. Nawet jeśli Twoja kondycja nie jest najlepsza, nie przejmuj się tym. Wspaniała w biegach OCR jest atmosfera i ludzie, którzy ją tworzą. Jeśli czujesz się wykończony i nie masz pomysłu na pokonanie przeszkody, na pewno znajdą się uczestnicy, którzy dadzą Ci wsparcie i pomogą w trudnych momentach. To jest właśnie siła tego biegu.

TRENING OCR - JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO PIERWSZEGO BIEGU Z PRZESZKODAMI?

Namówiłam Cię na bieg? Dręczą Cię jednak nadal wątpliwości czy dasz sobie radę, bo od dawna nie uprawiasz sportu i Twoja kondycja jest bardzo słaba. To nie koniec świata! Poradzimy sobie z tym problemem. Jeśli chcesz czuć się pewniej i zminimalizować ryzyko niechcianych urazów powinieneś zacząć pracować nad swoim ciałem. Twoje mięśnie muszą wytrzymać cały bieg i przeszkody, na jakie się natkniesz po drodze. To bardzo wyczerpujące dla organizmu wprawionego w boju biegacza OCR, a tym bardziej debiutanta.

TRENING OCR - ŁÓDŹ

Zapisz się do mnie na trening OCR i zacznij swoją przygodę z biegami przeszkodowymi już teraz. Przygotuję dla Ciebie specjalny plan treningowy, który poprawi wiele aspektów motorycznych w Twoim ciele i zniweluje niebezpieczeństwo doznania kontuzji. Popracujemy nad Twoją wytrzymałością, siłą czy stabilizacją. Wzmocnimy Twój chwyt, bo mocny chwyt pomoże przy wielu przeszkodach wymagających siły Twoich rąk np. przejścia po drabince.
Taki trening nie będzie wymagał specjalnego miejsca do ćwiczeń. Możemy go wykonać na świeżym powietrzu z wykorzystaniem parkowych ławek czy drzew lub nawet na ogólnodostępnej siłowni. Do dyspozycji mam także moje mini studio treningowe oraz sporo własnego sprzętu przystosowanego również pod trening OCR.

Nie zastanawiaj się dłużej przyszły zawodniku i zawodniczko! Zacznij się bawić sportem i przepadnij w świecie biegów przeszkodowych razem ze mną!