DLA KOGO?

Trening dla każdego bez względu na wiek i poziom wytrenowania. To dodatkowa forma aktywności fizycznej przynosząca wspaniałe efekty.

JAK DZIAŁA?

Redukuje ilość tkanki tłuszczowej, ale też wzmacnia i buduje mięśnie, w zależności od Twojego celu.

GDZIE?

W Łodzi i okolicach. Twój dom, ogród, plener, moje kameralne studio treningowe – tam gdzie będzie Ci najwygodniej.

TRENING ODCHUDZAJĄCY/TRENING BUDUJĄCY MASĘ MIĘŚNIOWĄ

Najczęstszą motywacją ludzi szukających trenera i chcących zacząć ćwiczyć jest: odchudzanie, bądź zbudowanie tak zwanej masy mięśniowej. Oczywiście, jestem trenerem i jak najbardziej pomogę Ci to osiągnąć, jednak nawiązując współpracę ze mną, musisz wiedzieć o tym, że dla mnie ważniejsza jest sprawność idąca z poprawą sylwetki. Jeśli Twoim celem jest stworzenie przesadnej muskulatury, która upośledzi Twój aparat ruchu, bądź chcesz schudnąć w tydzień 5 kilogramów, to niestety nie jestem osobą, której szukasz. Z sukcesami pracuję z osobami pragnącymi poprawić swoją sylwetkę, jednak robię to w sposób zdrowy dla Twojego ciała. Nie ucierpi na tym Twoja sprawność czy zdrowie Twojego organizmu. Jeśli nie tego potrzebujesz, to z pewnością znajdziesz wielu specjalistów od takich efektów na rynku trenerskim. Moim mottem w pracy jest osiąganie RÓWNOWAGI, czyli zdrowego wyważenia w wyglądzie, sprawności i zdrowiu.

TRENING NA REDUKCJĘ - CZYM JEST I CO DAJE?

Trening nastawiony na spalanie tkanki tłuszczowej i zrzucenie kilogramów musi być odpowiednio ułożony, by przyniósł za sobą zmiany w Twoim ciele. Jego podstawą jest przede wszystkim różnorodność ćwiczeń. Na trening redukcyjny składają się ćwiczenia aerobowe, interwałowe oraz siłowe. Połączenie takiego treningu wraz z odpowiednią dietą da efekt w postaci spalonej tkanki tłuszczowej oraz zmniejszenie wagi i obwodów. Poza poprawą Twojej sylwetki i zrzuceniem zbędnych kilogramów trening na redukcję daje również wiele innych korzyści takich jak: poprawa wydolności organizmu, mobilności oraz wzmocnienie mięśni.

TRENING NA MASĘ - CZYM JEST I CO DAJE?

Trening nastawiony na budowanie masy mięśniowej jest zazwyczaj wykonywany przez mężczyzn, choć wiele kobiet również chce mieć silne i umięśnione ciało. Trening na tak zwaną "masę" jest treningiem skomponowanym z ćwiczeń siłowych. Trening siłowy daje bodziec do wzrostu mięśniom. Trzeba natomiast wiedzieć, że sam trening bez odpowiedniej diety oraz regeneracji nie przyniesie maksimum efektów. Kombinacja tych elementów da wyrzeźbioną sylwetkę, zdrowe i silne ciało oraz impuls mięśniom do wzrostu.

TRENING ODCHUDZAJĄCY - ŁÓDŹ

Od jakiegoś czasu nie czujesz się pewnie i komfortowo w swoim obecnym ciele? Spodnie zrobiły się za ciasne i boisz się wejść na wagę. Za kilka miesięcy bierzesz ślub i masz obawy, że nie wciśniesz się w wymarzoną suknię ślubną. Proste codzienne czynności typu zawiązanie sznurówek czy wejście po schodach na drugie piętro sprawia Ci masę problemów. Brzmi znajomo? Jeśli tak, to zapewne pragniesz poczuć się lepiej i zrzucić niechciane kilogramy. Już teraz jesteś na dobrej drodze, ponieważ czytasz ten tekst. To pierwszy krok do zmiany Twojego życia, zdrowia i sylwetki.

TRENING NA MASĘ - ŁÓDŹ

Szukasz osoby w Łodzi i okolicach, która poprowadzi Cię do celu, jakim jest umięśnione i silne ciało? Chcesz zwiększyć obwód bicepsa, a może marzysz o kratce na brzuchu? Jestem, aby pomóc Ci w tym procesie. Stworzę trening, który da Twoim mięśniom siłę napędową do wzrostu, nie tracąc przy tym sprawności i mobilności. Plan treningowy będzie przygotowywany specjalnie dla Ciebie w zależności od Twojej wizji końcowej.

DLACZEGO WARTO MI ZAUFAĆ?

Niezależnie od tego, czy planujesz zredukować tkankę tłuszczową, czy zbudować masę mięśniową liczy się osiągnięcie celu. Moja wiedza i doświadczenie oraz Twoje zaangażowanie i chęci to pewny sukces. Na swojej drodze do zmiany odczujesz też prawdopodobnie chwile zwątpienia. To naturalna i normalna rzecz. Będę wsparciem w tych trudnych momentach i dam Ci energetycznego kopniaka, jeśli będzie taka konieczność! Wszystko po to, byś za jakiś czas mógł lub mogła spojrzeć w lustro i poczuć ogromną satysfakcję z wykonanej pracy i pierwszych widocznych efektów Twojej konsekwencji. Zgłoś się do mnie i zacznij zmianę już dziś!