DLA KOGO?

Trening motoryczny przeznaczony jest dla zawodników uprawiających różnorodne dyscypliny sportu.

JAK DZIAŁA?

Poprawia wiele zdolności motorycznych takich jak szybkość, wytrzymałość, czas reakcji czy siłę.

GDZIE?

W Łodzi i okolicach. Ty wybierasz gdzie Ci najlepiej. Przeprowadzimy trening w Twoim domu, na podwórku, parku czy w moim studio treningowym.

TRENING MOTORYCZNY – CO TO JEST I DLACZEGO WARTO GO WYKONYWAĆ

Trening motoryczny to rodzaj treningu przeznaczony dla zawodników chcących poprawić swoje zdolności motoryczne niezależnie od uprawianej dyscypliny sportu. Przeznaczony jest zarówno dla profesjonalistów, jak i sportowców amatorów.

Zalety treningu motorycznego:

  • poprawa wytrzymałości
  • poprawa siły i mocy
  • poprawa szybkości i czasu reakcji
  • poprawa ogólnej sprawności fizycznej
  • prewencja urazów

Trening motoryczny przygotowywany jest specjalnie na potrzeby konkretnego Klienta. Układając trening motoryczny, biorę pod uwagę wiele czynników takich jak: wiek, waga i wzrost zawodnika, sprawność i koordynacja ruchowa, ale także aktualny poziom sportowy i przebyte urazy. Trening motoryczny dla piłkarza, który potrzebuje poprawić swoją szybkość i zwrotność na boisku, będzie znacznie różnił się od treningu siatkarki chcącej zwiększyć siłę i moc serwisu. W celu poprawy tych elementów sportowych niezbędna jest wiedza z zakresu biomechaniki ruchu. Zdobywałam ją latami poprzez ukończone studia, przebyte kursy i przeczytane książki oraz wieloletnie doświadczenie w pracy ze sportowcami.

Dokładny wywiad z Klientem, poznanie problemów i przebytych urazów połączony z moją wiedzą i obserwacją danej dyscypliny da realną szansę na osiągnięcie maksymalnych efektów w jak najkrótszym czasie. Stale się dokształcam, by móc jak najlepiej i jak najefektywniej przygotować Cię do nadchodzącego sezonu, trudnego meczu czy zawodów. W treningu motorycznym bardzo ważna jest ciągła nauka i poszerzanie horyzontów. Sport stale się rozwija i zmienia. Uczę się, by być ze wszystkim na bieżąco.