Macierzyństwo to cudowna sprawa. Pojawienie się dziecka jest wielką radością, ale wiąże się także z wieloma zmianami. Największą jest zmiana Twojego ciała. Dodatkowe kilogramy, które zostają po porodzie, rozstępy, a do tego brak czasu i motywacji, aby coś z tym zrobić. Znasz te problemy? Zgłoś się do mnie - pomogę Ci z nimi walczyć podczas treningu dla mam! Zapewne słyszałaś, że szczęśliwa mama, to szczęśliwe dziecko? A na pewno chcesz, żeby Twój maluszek był szczęśliwy. Zadbaj więc o siebie dla Was obojga.

Aktywna mama, to zdrowa mama!

Bycie mamą to ogromna odpowiedzialność. Poświęcasz dziecku mnóstwo uwagi i energii. A czy masz czas dla siebie? To bardzo ważne, żeby nie zapominać o swoich potrzebach. Jeśli jedną z nich jest ruch, to trening dla mam w Łodzi będzie świetnym rozwiązaniem! Aktywność fizyczna zawsze jest ważna. Poprawia kondycję organizmu, dzięki czemu jesteś zdrowsza i masz więcej energii. W Twoim ciele jest też więcej tlenu, który pozytywnie wpływa na funkcjonowanie wszystkich organów - także mózgu.

DLA KOGO?

Trening przeznaczony dla mam, chcących zadbać o swoje ciało i zdrowie.

JAK DZIAŁA?

Pomaga wrócić do sylwetki sprzed ciąży, zrzucić zbędne kilogramy i ujędrnić ciało. Jest przy tym świetną formą aktywności fizycznej.

GDZIE?

W Łodzi i okolicach. Tam, gdzie chcesz. W Twoim domu, byś mogła zerkać na swoją pociechę, w parku, czy moim kameralnym studio – tam, gdzie masz ochotę i możliwość.

Trening dla mam w Łodzi - zwalcz trudy macierzyństwa

Mając więcej energii, będziesz mogła dłużej cieszyć się zabawą z dzieckiem, ale przede wszystkim sama będziesz czuć się lepiej. Trening dla mam to ćwiczenia, które pozwolą poprawić kondycję szybko i wydajnie. To jednak nie wszystko. Pozwalają odprężyć się po męczącym czasie np. choroby maluszka. Rozluźniają mięśnie, zmniejszając napięcie i ból. Wszystkie mamy mogą w prosty sposób poprawić jakość swojego życia, a to przecież ma wpływ na całą rodzinę. Na treningu dla mam zrobisz coś dla siebie, nie zapominając o innych.

Jesteś mamą? Wiesz, więc zapewne jak trudno jest przy całodobowej opiece nad dzieckiem wygospodarować odrobinę czasu dla siebie. Chcesz zadbać o swoje ciało, a przy tym o swoje samopoczucie i komfort psychiczny. Nie masz jednak możliwości, by wyjść na siłownię, do klubu fitness czy na basen. Jest jednak sposób na pozostanie aktywną i zdrową mamą. Wychodzę tym trudnościom naprzeciw i proponuję Ci trening personalny dla mam. Trening stworzony specjalnie pod wymagania kobiet z małymi, ale i już większymi dziećmi.

TRENING PERSONALNY DLA MAM - TRENING WE WŁASNYM DOMU

Każda kobieta ma prawo do tego, by czuć się wartościowo i dobrze w swoim ciele. Bycie mamą, nie powinno nic zmienić w tym aspekcie. Oczywiście, możesz mieć mniej siły i energii. Możesz też nie mieć wystarczająco dużo motywacji. Być może nawet zaczęłaś coś robić w kierunku poprawy kondycji i zmiany sylwetki, ale nie potrafisz wytrwać w postanowieniu. Trening dla mam pomoże Ci zacząć swą przemianę lub wrócić na właściwe tory po dłuższej przerwie.

Trening dla mam z trenerem personalnym to rozwiązanie Twoich problemów. Jest bezpieczny, a zarazem skuteczny. Pozwoli Ci wrócić do sylwetki sprzed ciąży lub też po prostu pozostać aktywną kobietą, w zależności od Twojego celu. Bez wychodzenia z domu, jeśli nie chcesz albo nie masz takiej możliwości. Skomponuję pod Ciebie indywidualny program treningowy, który wykonasz pod moim okiem we własnym domu. Będę nadzorować technikę wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń, abyś ćwiczyła bezpiecznie i efektywnie. Wzmocnisz swoje ciało i z uśmiechem na twarzy będziesz mogła nosić na rękach swoją pociechę. Nie dam Ci odpuścić i stracić wiary w siebie. Dostaniesz ode mnie pełne wsparcie i zaangażowanie przez cały okres trwania współpracy.

TRENING DLA MAM - TRENING POZA DOMEM

Trening w domu to tylko jedna z opcji ułatwiających życie, szczególnie świeżo upieczonym mamom. Trening personalny dla mam można wykonać w dowolnym miejscu. Jeśli wolisz ćwiczyć poza domem to także opcja dla Ciebie! Wspólnie wybierzemy miejsce do trenowania. Może nawet wskażesz mi swój ulubiony park, w którym spacerujesz razem z dzieckiem. Aktywność fizyczna wśród zieleni, w piękną słoneczną pogodę to sama przyjemność. Jeśli natomiast pogoda nie będzie Nam sprzyjała lub nie lubisz trenować na powietrzu, to proponuję trening w moim małym kameralnym studio treningowym. Wyposażenie mojego studia jest odpowiednio przystosowane do przeprowadzenia dobrego indywidualnego treningu. Posiadam gumy oporowe, taśmy TRX, kettle, worki bułgarskie, hantle, BOSU i wiele innych przyrządów wspomagających Twoją przemianę. Wielką zaletą ćwiczenia w moim studio jest kameralna atmosfera. Będziesz się czuła komfortowo i swobodnie.

Umów się do mnie na trening. Bądź aktywną, pewną siebie i szczęśliwą mamą!