Trening dla dzieci w Łodzi – zaufaj mojej wiedzy i doświadczeniu

Jeżeli niepokoi Cię fakt, iż syn lub córka zbyt wiele czasu spędza w pozycji siedzącej, warto zadbać o to, by przez odpowiednią część dnia ciało Twojej pociechy znajdowało się w ruchu – najlepiej pod okiem eksperta. Dzięki mnie nie będzie z tym żadnego problemu, ponieważ jestem w stanie przeprowadzić profesjonalny i dostosowany do potrzeb danej osoby trening dla dzieci. Łódź to miasto doskonale mi znane, jeśli chodzi o jego topografię, dlatego chętnie spotykam się ze swoimi podopiecznymi zarówno w parkach, na innych zielonych terenach, jak i równie często w ogrodach czy domach Klientów.

Korzyści wynikające z organizowanych przeze mnie treningów dla dzieci w mieście Łódź

Świadczony przeze mnie trening dla dzieci w Łodzi pozwala im nie tylko odejść na dłużej od komputerów czy smartfonów w celu zadbania o ich wzrok, ale też na poprawę kondycji, korekcję wad postawy oraz ogólną poprawę sprawności i zdrowia. Chętnie pracuję z dziewczynkami i chłopcami w różnym wieku, dbając o to, by prowadzone przeze mnie zajęcia zawsze były odpowiednio urozmaicone oraz dostosowane do ich możliwości. Dzięki treningom dla dzieci w Łodzi, które organizuję, skutecznie zaczepiam w nich miłość do sportu, chronię je przed otyłością lub pomagam ją zwalczyć, uczę wytrwałości, a także zwiększam ogólną pewność siebie każdego z moich małych podopiecznych. Dlatego zachęcam również Ciebie do tego, byś zechciał/a pozwolić mi przyjąć pod swoje skrzydła Twoją pociechę.

DLA KOGO?

Trening przeznaczony dla dzieci i młodzieży.

JAK DZIAŁA?

Trening skupiający się na rozwoju zdolności ruchowych dzieci, korekcji postawy, a także poprawie kondycji i zdrowia. Idealny jako dodatkowa forma ruchu w ciągu dnia dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym.

GDZIE?

W Łodzi i okolicach. W parku, Twoim domu lub ogrodzie, a może w moim kameralnym studio treningowym. Tak, by było najlepiej dla Ciebie i Twojego dziecka.

W obecnych czasach, dzieci bardzo często nie mają odpowiedniej ilości ruchu. Spędzają wiele godzin grając w gry komputerowe lub oglądając telewizję. Swoją energię spożytkują siedząc w domu. Nawet zajęcia z wychowania fizycznego w szkołach, nie są należycie przeprowadzane. Zazwyczaj lekcje WF-u są po prostu nudne i nie angażują dzieciaków, tak jak powinny.

TRENING PERSONALNY DZIECI I MŁODZIEŻY

Wspaniałą opcją na aktywność fizyczną dla Twojego dziecka jest trening personalny. Właściwie przygotowany trening personalny, to bezpieczny sposób na rozwój ruchowy Twojego dziecka. Wykonywanie ćwiczeń poprawnie jest bardzo ważne, by nie zrobić sobie krzywdy. Tym bardziej, jeśli trenującym jest dziecko, niezależnie czy to maluch w wieku przedszkolnym, czy nastolatek z liceum. Pod moim trenerskim okiem, Twoje dziecko będzie na bieżąco poprawiało błędy i uczyło się techniki wykonywanych ćwiczeń.

TRENING DLA DZIECKA - ZALETY TRENINGU INDYWIDUALNEGO

Trening indywidualny dla dziecka ma wiele funkcji i zastosowań. Oprócz oczywiście, wprowadzenia w jego życie większej ilości ruchu, dobrze działa na jego samopoczucie i zdrowie.

Zalety treningu dla dziecka:

  • wprowadzenie bezpiecznej aktywności fizycznej i zaszczepienie pasji do sportu
  • poprawa umiejętności motorycznych (szybkości, gibkości, wytrzymałości, siły)
  • polepszenie wydolności organizmu i kondycji
  • korekta wad postawy, wynikających z siedzącego trybu życia
  • likwidacja dolegliwości bólowych i ograniczeń ruchomości aparatu ruchu
  • zapobieganie otyłości i chorób z nią związanych (bezdechy senne, koślawość kolan, choroby nerek, depresja, i wiele wiele innych)
  • poprawienie wyników sportowych, w przypadku dziecka uprawiającego sport
  • zwiększona pewność siebie i poczucie własnej wartości
  • nauka wytrwałości i dyscypliny

TRENING DLA DZIECI I MŁODZIEŻY - ŁÓDŹ

Jako trener personalny, uwielbiam zarażać młode osoby pozytywnym nastawieniem do ruchu i dawać im radość z każdego wykonanego treningu. Trening odbędzie się w przyjacielskiej atmosferze u Ciebie w domu, moim kameralnym studio czy w parku na terenie Łodzi oraz w najbliższych okolicach. Zapewnię dziecku przyjacielską atmosferę i poczucie swobody, by dawało z siebie jak najwięcej.

Każde dziecko, z którym przeprowadzam trening jest traktowane indywidualnie. Przygotowując trening dla dzieci i młodzieży biorę pod uwagę wiele aspektów takich jak np.: wiek, poziom wytrenowania, potrzeby i możliwości danego dziecka. Proponuję trening dopasowany do jego aktualnych możliwości, ewentualnych ograniczeń zdrowotnych i założonych celów. Dziecko jest bardzo wymagające i jeśli nie lubi się ruszać, to zazwyczaj bardzo trudno namówić je na jakąkolwiek formę ruchu. Warto jednak próbować, bo ruch to podstawa w prawidłowym rozwoju dziecka.

Ruch połączony z dobrą zabawą da maluchowi radość i uśmiech do końca dnia. Będzie chciał więcej, zobaczysz! Nastoletnie dzieciaki też odnajdą u mnie coś dla siebie. Postaram się tak dopasować do ich potrzeb, by każdy trening dawał im przyjemność i z wielkim entuzjazmem wracały na kolejne.