DLA KOGO?

Trening personalny przeznaczony dla każdego dorosłego, chcącego być aktywnym i zdrowym.

JAK DZIAŁA?

Wysmukla sylwetkę, wzmacnia całe ciało i poprawia wydolność organizmu w zależności od Twojego celu treningowego.

GDZIE?

W Łodzi i okolicach. Każde miejsce jest dobre na trening personalny – Twój dom, pobliski skwer, park albo moje małe studio treningu. Tam, gdzie tylko chcesz.

Jako dorosłemu człowiekowi, pewnie zdarza Ci się doświadczać braku czasu. Praca, opieka nad dziećmi, obowiązki domowe - wszystko to jest czasochłonne i dbanie o własną sprawność schodzi na dalszy plan. Wcale nie musi tak być. Dla osób zapracowanych, które nie mają możliwości zrobić treningu na siłowni czy pójść na basen, z pomocą przychodzi indywidualny trening personalny dla dorosłych. Łódź jest obszarem naszego działania. Nie musisz się nawet ruszać z domu, jak nie masz takiej możliwości lub ochoty. Dopasujemy program i czas do Twoich potrzeb. Jeśli mieszkasz w Łodzi oraz najbliższych okolicach, to z przyjemnością pomogę Ci zadbać o swoją formę. Trening dla zapracowanych w Łodzi jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby zadbać o siebie, ale czują, że nie mają na to czasu ani wystarczającej motywacji.

trening dla zapracowanych łódź

Co daje trening personalny dla dorosłych w Łodzi?

Warto zdecydować się na taką formę dbania o sylwetkę z kilku powodów:

- Dostosowujemy się do Ciebie i Twoich potrzeb;
- Pracujemy, uwzględniając Twoje cele i możliwości;
- Program dobieramy indywidualnie w oparciu o przeprowadzony wywiad.

Dzięki temu masz pewność, że program treningu personalnego dla dorosłych w Łodzi będzie skuteczny i to bez konieczności żmudnego modyfikowania planu dnia wyłącznie ze względu na planowaną aktywność fizyczną. Zaproponujemy optymalny trening nawet dla zapracowanych mieszkańców Łodzi. Wygodnie, skutecznie i przyjemnie zadbasz o swoją sprawność. Działając zgodnie z własnym rytmem i według planu osiągniesz to, co dawniej było niemożliwe. Pokażemy, jakie ćwiczenia są najlepsze oraz jak je poprawnie wykonywać, a Ty poczujesz różnicę i zauważysz efekty.

TRENING DLA ZAPRACOWANYCH W ŁODZI - BEZPIECZNIE DO CELU

Trening personalny dla osoby dorosłej, która ma określone cele treningowe, to maksymalizacja efektów w jak najkrótszym czasie. Trening dla zapracowanych ze mną w Łodzi to bezpieczeństwo i sukces. Podchodzę do każdego Klienta w sposób indywidualny, bo każdy z Nas jest zupełnie inny i ma różne cele treningowe. Inny cel treningowy będzie miał programista zmagający się z uciążliwym bólem pleców, inny senior z problemami układu ruchu, a jeszcze inny kobieta po ciąży. Każdy z tych potencjalnych Klientów ma jakiś cel i określoną charakterystykę swojej osoby, ale by poznać daną osobę bliżej, przeprowadzam z nią wywiad. Podczas konsultacji powiesz mi coś więcej o aktualnym stanie Twojego zdrowia, Twoich oczekiwaniach czy przebytych urazach, które też mogą mieć znaczenie podczas ćwiczeń. Wszystkie te informacje są potrzebne do skonstruowania całkowicie bezpiecznego oraz efektywnego treningu.

TRENING DLA DOROSŁYCH - ŁÓDŹ

To co najważniejsze w treningu personalnym. Możesz go wykonać, gdziekolwiek chcesz. Wolisz zrobić trening w zaciszu swojego domu lub nie masz możliwości na zrobienie go gdzieś indziej? To nie problem. Przyjadę do Ciebie z własnym sprzętem i przeprowadzę trening w zależności od Twojego celu: odchudzający, budujący masę mięśniową, usprawniający. Taki, jaki chcesz. Dlatego właśnie jest to trening dla zapracowanych!

Jeśli jednak, z jakiegoś powodu nie chcesz robić treningu w domu, to przeprowadzimy go w dowolnym miejscu, które wybierzemy wspólnie. Może to być jakiś okoliczny park lub skwer, Twoje ulubione miejsce na łonie natury.

Co, jeśli Nam nie dopisze pogoda i będzie padać cały dzień? Zrobimy trening w moim małym studio treningowym. To idealna opcja na kameralną atmosferę treningu. Sprzęt, którym dysponuję, jest odpowiedni do przeprowadzenia dobrego i mocnego treningu.

Jeszcze się wahasz? Napisz do mnie, a ja postaram się jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cię pytania. Jeśli nadal zastanawiasz się, czy warto zainwestować w trening personalny, to przypomnij sobie, dlaczego właściwie doczytałeś tę ofertę do końca. Prawdopodobnie, masz jakiś problem, który mogę pomóc Ci rozwiązać. Daj sobie szansę na lepszy komfort życia i zgłoś się do mnie na trening!