KIM JESTEM?

Nazywam się Gosia Kowalczyk i jestem trenerem personalnym, trenerem przygotowania motorycznego oraz instruktorem siłowni. Ukończyłam również kurs worka bułgarskiego i zostałam certyfikowanym instruktorem. Stale się rozwijam i poszerzam swoje kompetencje w zakresie treningu personalnego. Moje podejście do aktywności fizycznej i treningu zmieniało się z biegiem czasu. Wszystkie doświadczenia zebrane po drodze do chwili obecnej, pomogły w ukształtowaniu mnie, jako trenera personalnego. W swoich metodach treningowych zaczęłam bardziej skupiać się na aspekcie sprawności fizycznej oraz wpływie umysłu na ciało człowieka. Pomagam swoim Klientom osiągać założone cele, usprawniając przy tym ich aparat ruchu. Zdrowe i sprawne ciało to wyższy komfort życia w codziennym funkcjonowaniu. Zacznij ruszać się razem ze mną, a poza piękną sylwetką i atrakcyjnym wyglądem zyskasz więcej, niż Ci się wydaje.

MOJA SPORTOWA DUSZA

Sport towarzyszył mi od najmłodszych lat. Byłam dzieckiem bardzo aktywnym. Zawsze lubiłam aktywność fizyczną i za naturalną rzecz uważałam całe dnie spędzane na dworze. Jako młoda dziewczyna grywałam w sporty zespołowe takie jak siatkówka i koszykówka, a jeszcze do niedawna trenowałam piłkę nożną. Spędziłam też niezliczoną ilość godzin na siłowni, salach do crossfitu czy treningach w terenie. Postanowiłam z czasem, więc pójść w stronę aktywności ruchowej i po szkole średniej wybrałam studia na kierunku Wychowanie Fizyczne. Ukończenie studiów dało mi solidną bazę wiedzy, dotyczącą ciała człowieka i jego funkcjonowania. Aktualnie dużą frajdę czerpię z treningu indywidualnego, a że lubię sobie utrudniać życie, to próbuję swoich sił w biegach przeszkodowych. Biegi OCR oprócz nowych siniaków i zadrapań, przynoszą mi masę radości.

JAK PRACUJĘ?

Od 10 lat poszerzam swoją wiedzę i kształcę się w tematyce aktywności fizycznej. Przeczytałam mnóstwo książek, ukończyłam wiele kursów czy szkoleń i absolutnie na tym nie zaprzestaję. Cały czas drążę tematy związane z ruchem i psychologią, by móc holistycznie i indywidualnie podejść do każdego mojego Klienta. Umysł i ciało tworzą jedność. Jeśli odczuwasz stres, to on często przełoży się na stan Twojego ciała. Mięśnie są spięte, co powoduje ból i ogranicza Twoje ruchomości. W moich treningach skupiam się na osiągnięciu założonych przez Ciebie celów, w taki sposób, by to też wpłynęło na Ciebie, Twoje zdrowie i samopoczucie. Kiedy masz dobrą relację ze swoim umysłem i ciałem osiągniesz równowagę. Jako trener personalny pomogę Ci zacząć kompleksową zmianę swojego życia.

CIERPLIWOŚĆ DAJE EFEKTY

Nie jestem trenerem, który obiecuje rzeczy nierealne do spełnienia. Od początku zaznaczam, że moje treningi przyniosą korzystne zmiany w Twoim życiu, ale na to potrzeba czasu i Twojej cierpliwości. Tylko systematyczna praca nad sobą to pewne efekty. Jako trener personalny pomogę Ci zmaksymalizować efekty i zmniejszyć ten wymiar czasowy. Mój plan treningowy, pełne zaangażowanie z mojej strony i wsparcie powoli przyniosą oczekiwane rezultaty. Moje podejście do treningu oparte jest na zasadzie:

WIELKIE CELE
OSIĄGA SIĘ
MAŁYMI KROKAMI

Dlaczego tak podchodzę do treningu? Spieszę z wyjaśnieniem. Systematyczny trening może stać się Twoim nawykiem i dobrym uzależnieniem. Dzięki tej metodzie będziesz cieszyć się z efektów latami. To po prostu gwarancja skuteczności.